Nëntotali
0.00

Pishine Familjare, 2.13x2.06x69cm

44.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kjo pishinë argëtuese familjare Bestway është perfekte për tu freskuar në një ditë të nxehtë vere.

  Vjen me 2 mbajtëse filxhani, 2 jastëkë dhe 2 mbështetëse koke.
  Muret anësore tepër të gjera.
  Valvul kullimi i lehtë për tu përdorur.
 • pishine,familjare,,2.13x2.06x69cm,,bazend

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve