Nëntotali
0.00

Gome Fantasy Dragoni, 1.34m x 1.42m

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Bëj një udhëtim në anën e egër me Bestway Realistic Reptile Kids Ride-On Pool Float! Me mbi 1.93 metra i gjatë, ky zvarranik është fantazia e një dashamirës të natyrës. 
  Me dorezën e tij të rëndë, mbajtja e kësaj bishe dinake në pishinë ose në plazh është jashtëzakonisht e lehtë. Fëmijët do të komandojnë ujin mbi shpinën e kësaj krijese mahnitëse. 
  E krijuar nga materiale të besueshme, ky udhëtim me siguri do të shkaktojë emocione në pishinë, liqen ose plazh. 
  Fëmijët do të mahniten nga ngjyra e tij autentike dhe printimi me luspa, dhëmbët e mprehtë dhe sytë grabitqarë të vendosur dhe në anët e kokës. 
  Dhe me fryrjen, deflacionin dhe ruajtjen e tij të lehtë, Ride-On Realistic Reptile do të sjellë gëzim në verën tuaj vit pas viti. 
  E përkryer për festa në pishinë, foto plazhi dhe rrjete sociale. Zbutni një pjesë të vogël të egër dhe lërini këto grafika tërheqëse të tërheqin vëmendjen gjatë gjithë verës.

  Dimensioni 20 x 20 x 6 cm.
  Pesha 0.650 kg.
  Përmban 1 rider-on, arnim riparimi.
  Mosha e rekomanduar 3+.
 • gome,fantasy,dragoni,,1.34m,x,1.42m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve