Nëntotali
0.00

Pishine Me Lodra, 2.95x1.99x1.30m

79.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Sillni në shtëpi këtë qendër lojërash për fëmijë që do tju ofrojë orë të tëra argëtimi, falë të qenit shumëngjyrësh dhe me përmasa të mëdha!

  Përmbajtja:

  2 Pishina
  rrëshqitje e fryrë
  jastëk i butë uljeje
  10 topa
  4 rrathë hedhjeje me fryrje
  grykë topash
  burim uji
  dhelpra për të synuar topat
  patch riparimi

 • pishine,me,lodra,,2.95x1.99x1.30m,,bazend

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve