Nëntotali
0.00

Dyshek Me Figura, 1.71m x 89cm

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Spërkatuni verës me stil me Bestway Splash of Sicily Pool Float. Ky notues përmban modele të frymëzuara nga arti tradicional mesdhetar dhe sicilian. 
  Fryjeni shpejt sallonin dhe është gati për argëtim në pishinë. Deflacioni është i shpejtë, i thjeshtë dhe lejon ruajtje të përshtatshme. 

  Madhësia: 1,71 mx 89 cm (67 in. x 35 in.)
  Grafika të ndritshme, shumëngjyrëshe dhe dekorative të frymëzuara nga arti sicilian
  Lehtë për tu fryrë, shfryrë dhe ruajtur.
  Përmbajtja: 1 notues pishinë, 1 copëz riparimi
 • dyshek,me,figura,,1.71m,x,89cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve