Nëntotali
0.00

Goma Dore, 30cm x 15cm

3.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Gomat e dorës të sigurta të krahëve Bestway Swim janë mënyra ideale për ti ndihmuar fëmijët të gjejnë këmbët e notit ndërsa spërkasin në pishinë. Shiritat e krahëve kanë 2 dhoma ajri dhe vijnë në të verdhë të ndezur. 
  Ju lutemi, vini re se shiritat në krahë nuk duhet të përdoren si alternativë ndaj mbikëqyrjes së të rriturve kur fëmijët janë pranë pishinave dhe ujit. E pershtatshme per moshat 5-12 vjec.

  Dimensioni 19.5 x 12 x 4 cm.
  Pesha 0.12 kg.
  Dimensioni i produktit 30 x 15 cm.
  E shkëlqyeshme për fillestarët.
  2 dhoma ajri.
  Mosha e rekomanduar 5-12 vjeç.
 • goma,dore,,30cm,x,15cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve