Nëntotali
0.00

Anije Lundurese, 1.55m x 97cm

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Gome me fryrje - BESTWAY 61078
  UNAZË TË RRETHIMIT - pontoni është i pajisur me një unazë tërheqëse, e cila rrit ndjeshëm sigurinë e përdorimit. 
  REZISTENT NDAJ DËMIMIT - i bërë nga një material vinyl i lëmuar dhe fleksibël që thith goditjet dhe minimizon rrezikun e shpimeve.
  KONSTRUKSION I QËNDRUESHËM - siguron notimin e duhur dhe parandalon hyrjen e ujit brenda.
  MBAJTËSET E VEZAVE - në ponton përdoren doreza speciale për vozitje të rehatshme.


  Dimensionet para fryrjes: 165 / 107cm
  Dimensionet pas fryrjes (gjatësia / gjerësia / lartësia): 155/93 / 30cm
  Dimensionet e paketës (gjatësia / gjerësia / lartësia): 49 / 10.5 / 26 cm
  Maksimumi ngarkesa: 80 kg
  Pesha: 2.46 kg
  Pesha me paketim: 2.9 kg
 • anije,lundurese,,1.55m,x,97cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve