Nëntotali
0.00

Kapele Notimi, Bestway

2.29 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mosha e rekomanduar: 14 vjeç
  Unisex-Dizajn
  Silikoni i butë
  100% latexfrei
  Me tre ngjyra - Një përzgjedhje për fat të keq nuk është e mundur
 • kapele,notimi,,bestway,kapuq

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve