Nëntotali
0.00

Dyshek me Ajër, 226cm, Bestway

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Bestway Sunny Sicily Island ndriçon çdo pishinë me dizajnin, formën dhe stilin e saj krijues. Ky ishull në formë dielli përmban modele të frymëzuara nga qeramika tradicionale siciliane. Relaksohuni në zonën e gjerë të ndenjjes ose kapuni te litari i kapjes së mbështjellur ndërkohë që bëni një zhytje.
  Deflacioni është i shpejtë, i thjeshtë dhe mundëson ruajtje të përshtatshme në mënyrë që ta përdorni sezon pas sezoni.
  Shijoni një ditë nën diell dhe lëreni këtë lundrues të bukur tju transportojë në ujërat e qeta dhe të bukura në brigjet e Italisë.

  Madhësia: 2,26 mx 2,26 m (7 ft. 5 in. x 7 ft. 5 in)
  Grafika të ndritshme, shumëngjyrëshe dhe dekorative të frymëzuara nga arti sicilian dhe qeramika.
  Litar kapës i mbështjellë për tu mbajtur ndërsa zhyteni në ujë.
  Lehtë për tu fryrë, shfry dhe ruaj.

 • dyshek,ajer,,bestway

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve