Nëntotali
0.00

Dyshek me Ajër, 188x130cm, Bestway

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shijoni rrezet e diellit gjatë pushimeve ndërsa pushoni me këtë akullore gjigante që fryhet
  Fryrja është bërë nga vinyl i fortë i testuar paraprakisht për rehati dhe qëndrueshmëri
  Është ideal për të rinjtë dhe të rriturit
 • dyshek,me,ajer,,1.90x1.09,,bestway

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve