Nëntotali
0.00

Top Plazhi, 122cm, Bestway

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Top i madh dhe me një stil nga një epokë tjetër.
  Falë këtij topi të fryrë befasues dhe elegant 122 cm.
  Më shumë se një metër në diametër për të luajtur me të gjithë miqtë dhe familjen tuaj.
 • top,plazhi,,bestway

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve