Nëntotali
0.00

Dyshek me Ajër, Bestway, Butterfly, 294 x 193 cm.

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Grafika shumëngjyrëshe sjell pikërisht individualitetin e duhur në pishinë, liqen apo plazh. Zona bujare për tu çlodhur dhe jastëku i integruar ju lejojnë të kaloni një ditë të mrekullueshme në ujë. Përveç kësaj, kjo flutur ka dy doreza në pjesën e jashtme të buzës - vendi i përsosur për foto të adhurueshme kur hapni krahët si krahë!

   Detajet e produktit

   

  •  Madhësia e fryrë: 297 x 165 x 28 cm
  •  Madhësia e pa fryrë: 294 x 193 cm
  •  Ngarkesa maksimale: 90 kg
  •  Numri maksimal i njerëzve: 1 i rritur
  •  Dizajn shumëngjyrësh i fluturave
  •  Bërë nga vinil i qëndrueshëm 0.29 mm
  •  Përfshirë patchin e riparimit vetë-ngjitës
 • dyshek,me,ajer,,bestway,,butterfly,,294,x,193,cm.,gum,gome

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve