Nëntotali
0.00

Goma Dore, Princess 9 X 6/23CM X 15CM

2.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Goma Dore, Princess me motivet e tij të ndritshme të princeshës u jep fëmijëve tuaj argëtim të pakufizuar në uj në ditët e ngrohta të verës 
  në pishin apo deti ju ofron siguri gjithmon.


  Rekomandimi i moshës: nga 3-6 vjeç
  Bërë nga PVC e qëndrueshme
  Me dizajne Disney PRINCESS
  Valvul sigurie
 • goma,dore,,princess,9,x,6/23cm,x,15cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve