Nëntotali
0.00

Top Plazhi, Princess, 20/51CM

2.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Topi i ujit Disney Princess 51 cm me motivet e tij të ndritshme të princeshës u jep fëmijëve tuaj argëtim të pakufizuar të ujit në ditët e ngrohta të verës. 
  Për shkak të përmasave të tij të mëdha, topi është ideal për lëvizje të zhurmshme.

  Detajet e produktit

  Madhësia e fryrë: Ø 34 cm
  Madhësia e shfryrë: 51 x 17 cm
  Rekomandimi i moshës: nga 2 vjeç
  Bërë nga PVC e qëndrueshme
  Me dizajne Disney PRINCESS
  Valvul sigurie

 • top,plazhi,,princess,,20/51cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve