Nëntotali
0.00

Syza/Maskë për Zhytje, Bestway, +14.

17.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Maska me snorkel Hydro-Pro ™ Trilogy ofron një pamje panoramike sa herë që zhyteni në ujë. Syzet 180 gradë: Syzet e forta, të ngurtësuara në modelin e syzeve aviator plotësohen me gota anash që lejojnë një pamje 180 gradë nën ujë. Përshtatje e rehatshme: Dorëzat e rregullueshme lehtësisht dhe një buzë e butë maske që përshtatet në fytyrën tuaj dhe parandalon hyrjen e ujit në pjesën e brendshme të maskës sigurojnë përshtatjen e përsosur. Përveç kësaj, ekziston një valvul i fryrë në zonën e hundës, të cilin mund ta përdorni për të fryrë ujë nga maska ​​nëse është e nevojshme.

   

  Detajet e produktit


  • Rekomandimi i moshës: nga 14 vjeç
  • Lente të ngurtësuara të parashikimit në dizajnin e syzeve aviator me fushë shikimi 180 °
  • Vulosje me dy buzë për një përshtatje precize
  • Shirit i rregullueshëm lehtësisht i kokës
  • Valvula e integruar e fryrjes e mban maskën pa ujë
  • 100% pa lateks
 • syza/maske,për,zhytje,,bestway,,+14.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve