Nëntotali
0.00

Pishine për Fëmij, 122CM X 25CM

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pishinë shumëngjyrëshe me një sërë figurash për fëmijët tuaj.
  Anët janë PVC të rënda.
  Madhësia - 1,22 m & 25 cm e lartë / 48" dhe 10" e lartë
 • pishine,per,fëmij,,122cm,x,25cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve