Nëntotali
0.00

Syze për Not.

1.29 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Syze për Not

  Fokusimi i syzeve të notit e bën notin një përvojë edhe më të këndshme për fëmijët. Këto syze noti për fëmijë nga 7 vjeç bëjnë argëtim në ujë një aventurë! 

  Vulat e buta me një përshtatje të rehatshme mbrojnë sytë e fëmijëve nga uji kur notojnë. Lentet e lyer me mbrojtje nga rrezatimi ultraviolet u sigurojnë fëmijëve vizione të qarta dhe mbresa të gjalla ndërsa eksplorojnë botën nënujore. 

   Detajet e produktit

   

  • Rekomandimi i moshës: nga 7 vjet
  • Kupa silikoni të butë "Comfort-Fit"
  • Lentet e polikarbonatit të lyer me veshje mbrojtëse UV
  • Pjesë plotësisht e rregullueshme e hundës
  • Shirit kokë silikoni plotësisht e rregullueshme
  • 100% pa latex
 • syze,not.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve