Nëntotali
0.00

Bazen për Fëmijë, Bestway, 64x25 cm.

3.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Bazent për Fëmijë

  Thjesht pomponi Kiddie Pool nga Bestway®, mbushni me ujë dhe fëmijët tuaj mund të hidhen brenda dhe të fillojnë argëtimin! Dyshemeja e butë dhe e fryrë ofron një sipërfaqe të rehatshme për të vegjlit tuaj. Pishina e kiddie e Bestway është e lehtë për tu fryrë, palosur dhe ruajtur kur sezoni i verës ka mbaruar.

   

  Detajet e produktit

   

   Madhësia e fryrë: Ø 64 x 25 cm

   Madhësia e pambledhur: Ø 57 cm

   Rekomandimi i moshës: nga 2 vjet

   Kapaciteti i ujit: 26 litra

  Dysheme e  butë, e inflatable

   Valvola sigurie

   Prodhuar nga vinyl i qëndrueshëm 0.18 mm

   Përfshirë copëza riparimi vetë-ngjitëse


 • bazent,femije,bestway,64x25,cm.,pishin

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve