Nëntotali
0.00

Bazen për Fëmijë, Bestway, 152x30 cm.

6.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Bazent për Fëmijë

  Projektuar për stërvitje dhe kënaqësi të madhe jashtë, kjo pishinë klasike e mbushjes me një diametër prej 1,52 m dhe lartësi 25 cm përqendrohet në argëtim! Tre unaza me të njëjtën madhësi krijojnë pishinën e përsosur për të vegjlit. 

  Detajet e produktit

   

   Madhësia e fryrë:  152 x 30 cm

   Madhësia e pambledhur: Ø 140 cm

   Rekomandimi i moshës: nga 2 vjet

   Kapaciteti i ujit: 282 litra

   3 unaza ajrore identike

   mure të jashtme me model

   Valvola sigurie

   Prodhuar nga vinyl i qëndrueshëm 0,19 / 0,14 mm

   Përfshirë copëza riparimi vetë-ngjitëse

   Të ndara në 3 ngjyra (pa zgjedhje të mundshme të ngjyrave)


 • bazent,femije,bestway,152x30,cm.,bazena

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve