Nëntotali
0.00

Bazen me lodra, 2.39x2.06x0.86m

49.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Bazen për fëmijë e gjatë dhe me lodra.Zgjedhja ideale për fëmijët e juaj.

  Mosha:  3+
  Gjatësia:  2.39 m.
  Gjerësia:  2.06 m.
  Thellësia: 0.86 cm.
 • bazen,me,lodra,2.39x2.06x0.86m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve