Nëntotali
0.00

Bazen për Fëmijë, Bestway, 61x15 cm.

1.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Bazent për Fëmijë

  Projektuar për stërvitje dhe shumë argëtim jashtë, përqëndrimi në pishinën kiddie të testuar me cilësi me 2 unaza nga Bestway® është argëtuese! Motive qesharake të kafshëve zbukurojnë pjesën e poshtme të kësaj pishine 

   

  Detajet e produktit

   

   Madhësia e fryrë: 61 x 15 cm

   Madhësia e pambledhur: Ø 54 cm

   Rekomandimi i moshës: nga 2 vjet

   Kapaciteti i ujit: 21 litra

   2 unaza ajrore identike

   Kati i pishinës së shtypur

   Valvola sigurie

   Prodhuar nga vinyl i qëndrueshëm 0.17 / 0.14 mm

   Përfshirë copëza riparimi vetë-ngjitëse • bazent,femije,bestway,61x15,cm.,pishin,bazena

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve