Nëntotali
0.00

Dyshek notimi, 183x76cm

5.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Gomë për Notim, - Përmbajtja : krijo argëtim shtesë me bestway inflata shield.

  Ndërtuar në mënyre perfekte.

  E përkryer për moshat e rritura

  -Dimenzionet: 183CM x 76cm

 • dyshek,notimi,183x76cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve