Nëntotali
0.00

Top Gome, 51cm

1.29 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Topi i plazhit është bërë nga vinyl i qëndrueshëm, zbukuruar me grafikë me imazhe të princeshave Disney. Edhe fëmijët dy vjeçar mund të luajnë me top. Një top është një ide për argëtim familjar në ujë dhe në plazh. Topi me një diametër prej 51 cm është i përshtatshëm për të luajtur në ujë dhe në tokë përdoret për hedhje dhe goditje.

    Dimensionet: 51cm.


  • top,gome,51cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve