Nëntotali
0.00

Gomë për Fëmijë, 56cm

1.79 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Goma e notit tregon motive shumëngjyrësh me Mickey dhe miqtë e tij. Goma e notit Mickey Mouse Clubhouse do të jetë një kënaqësi e madhe për Notimi në det nuk ka qenë kurrë kaq argëtuese!

  Detajet e produktit
   
  Rekomandimi i moshës: 3-6 vjet
  Madhësia e fryrë: x 48 x 11 cm
  Madhësia e pambledhur: Ø 56 cm
  Valvola sigurie
  Prodhuar nga vinyl i qëndrueshëm 0.17 mm.
   
  Material: vinyl.
  Gjatësia / diametri: 48 cm.
  Rekomandimi i moshës: 3-6 vjet.

 • gome,femije,56cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve