Nëntotali
0.00

 • Sezonale
 • /
 • Pishina
 • /
 • Veturë me Ajër, për Fëmijë, + 50 Topa, 140x86x76cm, Bestway.

Veturë me Ajër, për Fëmijë, + 50 Topa, 140x86x76cm, Bestway.

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Veturë me Ajër

  Përmasat: 140x86x76cm

  Materiali: PVC / Plastikë

  Mosha e rekomanduar nga prodhuesi: 3 vjet +

  Përmbajtja e paketimit:

  1 X Auto Tweety 140x86x76cm + 50 topa me ngjyra

 • veture,me,ajër,+,50,topa,,140x86x76cm,,bestway.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve