Nëntotali
0.00

Varkë 188x98x30cm

13.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Pëlhura e gomës u jep fëmijëve kënaqësinë më të madhe. Shufra dhe një pompë këmbësh janë përfshirë në mënyrë që të jetë e gatshme të fillojë menjëherë pas inflacionit. Varka është bërë nga vinyl i qëndrueshëm që është testuar më parë. 

  Një litar është ngjitur gjithashtu në pjesën e përparme, në mënyrë që të mund të lëvizni me lehtësi barkën përgjatë liqenit ose pishinës.

  E përkryer për një ditë të mrekullueshme në liqen.

  Detajet e produktit

  Madhësia e fryrë: 188 x 98 x 30 cm

  Madhësia e pambledhur: 197 x 115 cm

  Numri maksimal i njerëzve: 1 fëmijë i rritur + 1 fëmijë

  Kapaciteti maksimal i ngarkesës: 120 kg

  GS çertifikuar (TÜV Rheinland)


 • varke,188x98x30cm,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve