Nëntotali
0.00

Skarë e madhe, me rrota, DR-B2

99.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Grill i  përkryer për piknik apo barbecues familjare, kjo skarë është e mrekullueshme për ata që janë të apasonjuar për  gatim jashtë. Skara është e përbërë nga metali i cili nuk ndryshket. Zgjedhja ideale për një grill të përsosur

  -Madhësia totale: 131 cm gjatsia, 115 gjerësia,
  -Dimenzionet e skarës: 62x46cm

 • skar,skare

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve