Nëntotali
0.00

Skar Metali, 60x40cm

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Grill i  përkryer për piknik apo barbecues familjare, kjo skarë është e mrekullueshme për ata që janë të apasonjuar për  gatim jashtë. Skara është e përbërë nga metali i cili nuk ndryshket. Zgjedhja ideale për një grill të përsosur.

    -Dimenzionet: 60X40 cm
  • skar,metali,60x40cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve