Nëntotali
0.00

Llampë Dhome, DR-2209132

9.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Me ndërprerës On/Off.
  Stili modern skandinav siguron dekorimin perfekt për dhomën tuaj.
  Ideale për Sallone, Korridore, Dhoma gjumi dhe Zona të tjera.

 • llampe,dhome,,dr-2209132

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve