Nëntotali
0.00

Skare Metali, 60 CM GM-026

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  A ju pëlqen të bëni Barbekju? Me këtë skarë të kazanit të koleksionit BBQ ju mund të përgatisni mishin, peshkun dhe perimet tuaja me prush, i cili u jep pjatave tuaja shijen tipike të skarës.
  Me grile kromi, Grila e kësaj skarë ka një gjatësi prej 60 cm; një madhësi e mirë për shumë njerëz. Dëshironi ti mbani disa gjëra brenda mundësive? Më pas vendosini nën skarë në rrjetën e kromuar. 

  Grilë ventilimi prej çeliku inox
  Kolektor i lëvizshëm për pastrim të lehtë
  Raft magazinimi i kromuar
  Lehtë për tu lëvizur 

 • skare,metali,,60,cm,gm-026

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve