Nëntotali
0.00

Skare Metali për Piknik, 47CM GM131-B47

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
   A ju pëlqen të bëni Barbekju? Me këtë skarë të kazanit të koleksionit BBQ ju mund të përgatisni mishin, peshkun dhe perimet tuaja me prush, i cili u jep pjatave tuaja shijen tipike të skarës.
  Nxehtësia direkte dhe indirekte. Një Barbecue në kazan karakterizohet nga forma konveks nga e cila ka marrë emrin. Nuk është vetëm një tas me rrjetë, por edhe një kapak.
  Me grile kromi, Grila e kësaj skarë ka një diametër prej 45 cm; një madhësi e mirë për shumë njerëz.


  Grilë ventilimi prej çeliku inox
  Kolektor i lëvizshëm për pastrim të lehtë
  Raft magazinimi i kromuar
  Lehtë për tu lëvizur 
  Dimensionet e skarës pas montimit: 80 cm e lartë, 45 cm diagonalja, 35 cm e thellë
 • skare,metali,per,piknik,,47cm,gm131-b47

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve