Nëntotali
0.00

Skare Metali, GM-010-1

6.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Grill i  përkryer për piknik apo barbecues familjare, kjo skarë është e mrekullueshme për ata që janë të apasonjuar për  gatim jashtë. Skara është e përbërë nga metali i cili nuk ndryshket. Zgjedhja ideale për një grill të përsosur.


  -Gjatësia: 22cm
  -Gjerësia: 41 cm
  -Thellësia:25.5cm

 • skare,metali,,gm-010-1

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve