Nëntotali
0.00

Set për Banjo, 5 Pjesë.

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Set për Banjo, 5 Pjesë.

  Seti permbane: 

  Shporten per mbeturina - 22.5x19x19cm

  Brushen per pastrim te toaletit - 38.5x10.5x10.5cm

  Mbajtesen per sapun te lengshem - 14x7cm

  Mbajtesen per sapun te ngurte - 13x9x2.5cm

  Mbajtesen per brusha te dhembeve - 14x7cm

  Materiali: Plastikë

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve