Nëntotali
0.00

Set 3 pjesësh 2 karrige dhe 1 Tavolinë, Moderne Praktike, Plastikë Ratan.

199.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Po kërkoni mobilje moderne dhe praktike për oborrin apo ballkonin tuaj ? Mos kërkoni më tepër! Ky set ju ofron zgjedhjen e përkryer për kursim të hapësirës.

  Seti vie me dy karrige të cilat mund të fiksohen në tavolinë duke ju përshtatur dizajnit në atë mënyre që të kursehet hapësira kur nuk jeni duke e shfrytëzuar.

  Rezistente ndaj ndryshimeve të motit: diellit, shiut dhe borës

  Përdorimi: në oborr, ambiente të brendshme, terrasë, hotel dhe kopsht

  Materiali I karriges: Plastikë ratan me thurrje dhe shpuzë

  Materiali I karriges: Plastikë ratan me thurrje dhe xham

  Dimensionet e tavolinës: gjatësia : 77 cm, gjerësia  : 61x56cm

  Dimensioniet e karriges: 71 gjatësia me fundshpinë, dhe gjatësia në ulëse 40cm, gjerësia e ulëses 48cm 

 • set,kopeshti,,arizona,bezh,,80*80cm,,me,thurje

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve