Nëntotali
0.00

Ulse e gjerë Rattani, DR-G58

1,290.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Ulse e gjerë Rattani, me ngjyra dhe me një dizajn bashkëkohor sjell një stil modern në kopshtin apo ballkonin tuaj. Padyshim zgjedhja ideale për një pushim të qetë dhe relaksues.
  • ulse,e,gjere,rattani,,dr-g58

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve