Nëntotali
0.00

Set Tavoline Me 4 Karrige, G13-14

349.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Set tavolinë me 4karrigë me ngjyra dhe me një dizajn bashkëkohor sjell një stil modern në kopshtin apo ballkonin tuaj. Ofrojn komoditet gjat qëndrimit në to.
  • set,tavoline,me,4,karrige,,g13-14

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve