Nëntotali
0.00

Set Tavoline Me 6 Karriga, G9-10

890.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Set tavolinë+karrigë me ngjyra dhe me një dizajn bashkëkohor sjell një stil modern në kopshtin apo ballkonin tuaj. Ky set është padyshim zgjedhja ideale për një pushim të qetë dhe relaksues.E përbërë me korniza plastike të lehta, ka një qëndrueshmëri të gjatë.

    -Seti Përfshin 6 Karrige dhe një Tavolin.

  • set,tavoline,me,6,karriga,,g9-10

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve