Nëntotali
0.00

Set Tavoline Me Karriga, G-66-67-68

1,690.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Set tavolinë me karrige me ngjyra dhe me një dizajn bashkëkohor sjell një stil modern në kopshtin apo ballkonin tuaj. Ky set është padyshim zgjedhja ideale për një pushim të qetë dhe relaksues.E përbërë me korniza të metalit, ka një qëndrueshmëri të gjatë. Mbulesat e jastëkut mund të hiqen lehtësisht.

    Seti përfshin; 2 karrige njëshe, 1 karrige dyshe, një Tavolin.

  • set,tavoline,me,karriga,,g-66-67-68

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve