Nëntotali
0.00

Set Tavoline Me 2 Karriga, G-59-60

890.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Set tavolinë+2karrigë me ngjyra dhe me një dizajn bashkëkohor sjell një stil modern në kopshtin apo ballkonin tuaj. Ky set është padyshim zgjedhja ideale për një pushim të qetë dhe relaksues. 
  • set,tavoline,me,2,karriga,,g-59-60

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve