Nëntotali
0.00

Set Tavoline Me 4 Karrige, G11-G12

729.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Set tavolinë+4karrigë  me një dizajn bashkëkohor sjell një stil modern në kopshtin apo ballkonin tuaj. Të krijuara nga materiali i drurit dhe metalit, që e bëjn setin shum të qëndrueshëm.

  • set,tavoline,me,4,karrige,,g11-g12

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve