Nëntotali
0.00

Set Tavoline Me 2 Karriga, G45-46

329.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Set tavolinë+2karrigë nga druri dhe metali.

    Jan shumë të qëndrushme dhe ideale për ballkonin tuaj.

  • set,tavoline,me,2,karriga,,g45-46

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve