Nëntotali
0.00

Set Tavolinë+ 2 Karrige

449.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Ky set është padyshim zgjedhja ideale për një pushim të qetë dhe relaksues.

  Elegancë dhe thjeshtësi. Falë madhësisë kompakte, seti ju lejon të shijoni paqen dhe harmoninë me të dashurit tuaj edhe në një ballkon të vogël.

  Të rehatshëm dhe të përshtatshëm: Bërë nga nga materiali Ratan të pajisur me jastëk të butë dhe të mbushur për të ju sjell rehati të jashtëzakonshme dhe një përvojë të përsosur përdorimi. 

  Jastëk i butë, sedilje e gjerë, kornizë e fortë karrigeje dhe material i lehtë ndërtojnë një dizajn miqësor dhe praktik për përdoruesit. 

  Set i prodhuar nga materiali Ratan me cilësi të lartë i cili mund të përballoj të gjitha ndryshimet e motit ( shiun apo nxehtësinë)  pasi është trajtuar me anti-ndryshk dhe anti-korrozion, që sigurojnë jetëgjatësi më të gjatë.

  -1 tavolin
  ë.
  -2 karrige.
 • set,tavoline+,karrige

Produkte te ngjajshme



Ofertat





Lista e Krahasimeve