Nëntotali
0.00

Set këndore, Ratani, 6 pjesë, DR-G99

790.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Set tavolinë+karrigë me ngjyra dhe me një dizajn bashkëkohor sjell një stil modern në kopshtin apo ballkonin tuaj. Ky set është padyshim zgjedhja ideale për një pushim të qetë dhe relaksues.E përbërë me korniza të metalit, ka një qëndrueshmëri të gjatë. Mbulesat e jastëkut mund të hiqen lehtësisht.

  -Dimenzionet e tavolinës: 139x79cm
  -Dimenzionet e karriges: 180x63cm
  -Dimenzionet e tabureve ( 3 cope): 40x40

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve