Nëntotali
0.00

Tavolinë Katrore Metal/Xham, 60x60, SC-021

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Rezistent ndaj motit të qëndrueshëm.
  Nuk ndryshket ose kalbet. E punuar nga metali kualitativ me xham sipër, me dizajn modern.

  E përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Me mundsi për dy ose 4 karrige. 

  Dimensionet 60cm-60cm.

 • tavoline,katrore,metal/xham,,sc-021

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve