Nëntotali
0.00

Karrige Kopshti metal/textil, Bardhë, SC-0

26.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Karrige metali e cilësisë së lartë e cila i përshtatet nevojave të ndryshme. Reziztente ndaj shiut.

    Pesha e saj e lehtë ju mundëson që ta lëvizni në hapësira të ndryshme si psh: në shtëpi, kopshtë e shumë hapësira tjera.

  • karrige,kopshti,metal/textil,,bardhe,,sc-0

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve