Nëntotali
0.00

Bredh Dekorues, 180cm,SYTC-0222042

49.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Bredh Dekorues

  -Frymëzoni gëzimin e festave këtë sezon me një pemë e cila ndihmon që festat tuaja të ndihen të plota; pajisur me degë të dendura, mjaft të forta për të mbajtur të gjitha stolitë tuaja të preferuara për një pamje të personalizuar

  -Degëzoni degët për të siguruar një pamje të shëndetshme, dhe sa më natyrale.

  -Vendosni pemën në vetëm 3 hapa: thjesht lidhni bazën me pjesën më të madhe të pemës përpara se të bashkoni pjesët e mbetura dhe lehtësisht zgjeroni degët.

  Dimensionet: 180 cm.

 • bredh,dekorues,,pish

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve