Nëntotali
0.00

Tendë dhe Hulaje, 255x175x235cm

249.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Tendë e përkryer për vendosje në hapësira të ndryshme.

  Këmbët janë të ndërtuara nga materali i metalit, gjë që e bën mjaftë të fortë dhe të qëndrueshëm.

  -Dimenzionet: 255x175x235cm.

 • tende,dhe,hulaje,255x175x235cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve