Nëntotali
0.00

Qadër Dielli me bazë metali, U1003

69.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Qadër e përkryer për vendosje në hapësira të ndryshme.Ideale për vendosje në piknik apo në hapësira të ndryshme sipas dëshirës.Këmbët janë të ndërtuara nga materali i metalit, gjë që e bën mjaftë të fortë dhe të qëndrueshëm.Qadra është e përbërë nga materiali cilësor i cili është rezistent ndaj erërave të forta

    -Diametri: 3m
  • qader,qadër,cader

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve