Nëntotali
0.00

Ulëse lëvizëse, Ngjyre Kafe

89.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Karrigë lëvizëse e cila ju ofron një rahati dhe pushim të këndshëm.

  E pëkryer për vendosje në hapësira të ndryshme si: në oborr, piknik, etj.

  Mbajtëset janë të përbëra nga materiali i çelikut , gjë që e bën këtë ulësen mjaft të qëndrueshme.

  -Dimenzionet e ulëses: 126.5 x 46cm
  -Dimenzionet totale: 162x168cm

 • ulse,ulese,levizese

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve