Nëntotali
0.00

Set Tavolinë + 4 karriga

119.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Set tavolinë+karrigë me ngjyra dhe me një dizajn bashkëkohor për kopshtin apo ballkonin tuaj. Ky set është padyshim zgjedhja ideale për një pushim të qetë dhe relaksues.E përbërë me korniza të metalit, ka një qëndrueshmëri të gjatë.

  -1 tavolin
  ë
  -4 karriga
 • set,tavoline,+,4,karriga

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve