Nëntotali
0.00

Ulëse lëvizëse, 139x52x14cm

89.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Karrigë lëvizëse e cila ju ofron një rehati dhe pushim të këndshëm.

    E përkryer për vendosje si në oborr, piknik, etj.

    Mbajtëset janë të përbëra nga materiali i çelikut, gjë që e bën këtë karrigë mjaft të qëndrueshme.

    -Dimenzionet:139x52x14cm.

  • ulese,levizese,139x52x14cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve